11.07.2020: Nasze dostawy do domu są kontynuowane jak zwykle, 1-3 dni robocze ♡
Dr Martens
Dr Martens
1460 VEGAN BLACK
479
(617 zł)
w tym VAT

Opis produktu

Marka:

Oddział:

Przeznaczenie:

Vegan

Kategoria:

Kolor:

Szare

Materiał zewnętrzny:

Syntetyczne

Podeszwa:

Gumowa

Detale:

Sznurowadła

Numer artykułu:

06691-00

Dr Martens 1460 Vegan Black


Dr Martens to nie tylko marka produkująca klasyczne buty o niezwykłej trwałości. To także świetna opcja dla wszystkich osób, które nie chcą kupować obuwia wykonanego ze skóry zwierzęcej. Do produkcji swojego obuwia Dr Martens używa równie estetycznej i trwałej skóry syntetycznej, czego doskonałym przykładem jest najbardziej znany model tej marki.

Skóra syntetyczna, która zapewnia równie wysoką jakość


Marka Dr Martens zyskała popularność dzięki odpornym na uszkodzenia i trwałym butom. Prezentowane obuwie stanowi owoc wyjątkowo intensywnych działań firmy i charakteryzuje się wysoką trwałością, pomimo tego, że wykonane zostało ze skóry syntetycznej.

Wygodna podeszwa dzięki technologii Goodyear


Jak zawsze w przypadku marki Dr Martens mamy do czynienia z bardzo wygodnymi butami. Wszystko dzięki specjalnym podeszwom zapewniającym znakomitą amortyzację. Przy ich produkcji stosowana jest zaawansowana technologia Goodyear. Na samym dole butów nie sposób nie zauważyć charakterystycznych, żółtych szwów.

Mniejsze wymagania odnośnie pielęgnacji


Prezentowane buty nie wymagają zbyt intensywnej pielęgnacji. Jeśli chcesz je wyczyścić, unikaj stosowania produktów przeznaczonych do pielęgnacji butów ze skóry naturalnej. Do czyszczenia najlepiej użyć zwilżonej szmatki. W usuwaniu plam pomocny będzie roztwór łagodnego mydła.
Pokaż więcej

Pomóż innym podziel się swoją opinią

Nie ma jeszcze żadnych postów z twojego kraju. Bądź pierwszy!

Posty w innych językach

V
Viktor
Tłumaczyć

liczba wyników 30392
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK