Buty

20 liczba wyników

1 to 3 – seksapil w najczystszej postaci

Nie ma chyba lepszej okazji na pokazywanie swoich atutów niż gorący, letni dzień. Spacer po skąpanej w słońcu promenadzie, schłodzona pinacolada, seksowna sukienka przylegająca do ciała? Czy trzeba czegoś więcej, żeby poczuć się pewnie i z dumą prezentować swoją kobiecość? Tak, butów. Choć nie każda z nas nosi je na co dzień, każda z nas przyzna się chyba do tego, że uwielbiamy obcasy. Wysokie buty fantastycznie podkreślają sylwetkę, wydłużają nam nogi i sprawiają, że czujemy się jak gwiazdy rodem z Hollywood. Marka 1 to 3 to prawdziwi eksperci w dziedzinie wysokich obcasów. Nie ma chyba lepszego połączenia stylu, wygody i wysokiej jakości.

1 to 3 – radość z bycia kobietą

Hiszpańska marka 1 to 3 kocha kobiety. Jeśli rzadko chodzisz w butach na obcasach i szukasz solidnej firmy oferującej obuwie, którego nie będziesz miała ochoty rzucić w kąt po dwóch godzinach chodzenia, 1 to 3 będzie odpowiednim wyborem. Styl butów 1 to 3 przywodzi na myśl hiszpańskie wybrzeże i umiejętność cieszenia się ze swojej kobiecości. Klientki marki 1 to 3 to kobiety świadome swoich atutów, dumne ze swojej urody. Stań się jedną z nich i zapoznaj się z ofertą 1 to 3.

1 to 3 – obcasy dla każdej z nas

Chodzenie w wysokich butach to prawdziwa sztuka, którą warto przećwiczyć przed pierwszym wyjściem na miasto. Oto parę wskazówek dla początkujących:- Jeśli jeszcze nigdy nie nosiłaś obcasów, zacznij od niskich butów (2-3 cm). Zakładanie wysokich szpilek na sam początek może niemiło się skończyć,- Stawiając krok, zaczynaj od stopy, a kończ na palcach. Postępując odwrotnie, uzyskasz efekt „kaczego chodu”, który nie robi zbyt dobrego wrażenia,- Jeśli schodzisz po schodach, mając na sobie buty na bardzo wysokich obcasach, trzymaj się balustrady,- Bieganie w obcasach nie ma większego sensu. Nawet dla największych weteranek może skończyć się to nieprzyjemnym upadkiem,- Ciesz się swoją kobiecością i poruszaj się w pozycji wyprostowanej. Charyzma i pewność siebie to idealny sposób na opanowanie sztuki chodzenia w obcasach.

1 to 3 online w Footway

Świat obcasów jest naprawdę ekscytujący! Życzymy miłego zwiedzania, pamiętaj tylko o tym, aby nie prowadzić samochodu w szpilkach. W przeciwnym razie buty szybko się zniszczą, a Ty… dorobisz się dodatkowych punktów karnych. Nie jesteś pewna, jak dbać o nowo zakupione obuwie? A może potrzebujesz nowych wskazówek odnośnie chodzenia w obasach? Daj nam znać mailowo lub telefonicznie. Chętnie wymienimy się spostrzeżeniami i udzielimy Ci porad.

V12007
FEW LEFT
V13011
FEW LEFT
V12014
FEW LEFT
V13083
FEW LEFT
V13028
FEW LEFT
V12118
FEW LEFT
FEW LEFT
V13038
SALE
V13037
SALE
V13040
SALE
V13042
SALE
V13040
SALE
V12014
SALE
V12016
SALE
V13007
SALE
V13083
SALE
V13083
SALE
V12129
SALE
Półka z okazjami
Strona 1 z 1

liczba wyników 20
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK