Cat Buty Online

63 liczba wyników

Caterpillar – prawdziwi twardziele w świecie butów

Z pewnością widziałeś w swoim życiu różne produkty opatrzone charakterystycznym logiem CAT. Obudowy do telefonów, sprzęt dla osób pracujących na budowie i wreszcie flagowy produkt tej marki, czyli… koparki. Caterpillar to firma kojarzona, bardzo słusznie zresztą, z wysoką jakością i trwałością. Możemy zgodzić się z tym stwierdzeniem w stu procentach. Buty Caterpillar to idealna opcja dla osób, które uwielbiają długie piesze wycieczki i często zapuszczają się w niedostępne zakątki gór lub leśną głuszę. Kupując obuwie tej marki, możesz nawet zapomnieć, jak wygląda sklep obuwniczy – dzięki ich trwałej i solidnej budowie kolejne zakupy będą konieczne za naprawdę wiele lat.

Caterpillar – od placów budowy po hipsterskie dzielnice Nowego Jorku

Założyciele marki Caterpillar, a mówiąc dokładniej – Caterpillar Inc., nie przypuszczali zapewne, że ich produkty zagoszczą kiedyś na wybiegach mody w wielkich, międzynarodowych metropoliach. Początkowo firma trudniła się produkcją koparek i różnego rodzaju maszyn budowlanych. Wejście do świata mody było w zasadzie kwestią przypadku. Firma Caterpillar postanowiła poszerzyć swoją działalność o ubrania i buty robocze, które dość szybko zyskały popularność nie tylko wśród budowlańców. Dzięki umiejętnemu marketingowi buty opatrzone logiem CAT możemy zobaczyć na stopach przedstawicieli wielu klas społecznych – od spawaczy i murarzy po zainteresowanych modą hipsterów i zwolenników długich pieszych wędrówek w nieznane.

Caterpillar – trwałość i styl

Wybierasz się na długą wyprawę i szukasz odpowiedniego obuwia? Oto kwestie, które warto wziąć pod uwagę:- im głębsze żłobienia w podeszwie, tym mniejsze ryzyku poślizgnięcia (pamiętaj również o tym, że pogoda w górach potrafi być bardzo zmienna, więc warto zabezpieczyć się na wypadek deszczu)- wysoka cholewka zapewni Twojej stopie odpowiednią stabilizację minimalizując ryzyko zwichnięcia lub skręcenia kostkiCaterpillar to oczywiście nie tylko buty dla wielbicieli trekkingu – model Decade Suede Desert doskonale sprawdzi się podczas spaceru po mieście, a w połączeniu z jasnymi dżinsami i koszulą w czarno-czerwoną kratę stworzy casualową i praktyczną stylizację, której nie powstydziłby się żaden hipster!

Caterpillar online w Footway

Możemy nieskromnie stwierdzić, że jesteśmy pewni tego, że w Footway każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu w nieco bardziej ekstremalnych warunkach, buty marki Caterpillar powinny Cię zainteresować. Pamiętaj jednak o tym, że nawet tak wytrzymałe i solidne obuwie wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Impregnacja przed pierwszym użyciem to konieczność. Stosując się do naszych porad, możesz mieć pewność, że nowo zakupione buty będą Twoimi wieloletnimi towarzyszami. Aha, jeszcze jedno – mamy nadzieję, że wiesz o tym, że w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz się do nas zwrócić? Nigdy nie odmawiamy pomocy!

Milton Black
FEW LEFT
FEW LEFT
Signet
FEW LEFT
FEW LEFT
Pixie Black
FEW LEFT
COLORADO OXBLOOD
FEW LEFT
Dern
FEW LEFT
Retrace
FEW LEFT
Trey Brown
FEW LEFT
FEW LEFT
Sano
FEW LEFT
Sano
FEW LEFT
Lyrical
FEW LEFT
Alec
FEW LEFT
Wry Coffee Bean
FEW LEFT
Alec Beige
FEW LEFT
Beck Mid Black
FEW LEFT
FEW LEFT
FEW LEFT
Sano Damre
FEW LEFT
Opus Canvas Navy
FEW LEFT
Strona 1 z 2

liczba wyników 63
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK