Buty

46 liczba wyników

Shoe Shi Bar – azjatycka nazwa duńskiej marki butów

Nazwa marki Shoe Shi Bar brzmi nieco azjatycko, ale w rzeczywistości kryje się pod nią duńska firma produkująca obuwie o niezwykle popularnym w ostatnim czasie skandynawskim stylu. Pomimo obecności na rynku przez niespełna dwadzieścia lat, udało się jej zdobyć bardzo dużą popularność nie tylko w kraju pochodzenia, ale także wielu innych zakątkach Europy i świata. Teraz dzięki ofercie sklepu Footway, także Ty możesz samodzielnie przekonać się o zaletach tej duńskiej marki. Tylko kilka kliknięć myszką dzieli Cię od zamówienia butów, w których designie możesz zaobserwować także wpływy włoskie i afrykańskie.

Shoe Shi Bar – ambitny projekt Samira Souida

Marka Shoe Shi Bar została założona w 2001 roku przez Samira Souida, który wywodzi się z rodziny o bogatych tradycjach obuwniczych. Jego projekty oraz pomysły zapewniły marce sławę i popularność, nie tylko wśród zwykłych miłośników obuwia, ale także celebrytów. Wiernymi klientami Shoe Shi Bar są między innymi Kayne West oraz Alice Cooper. W 2006 roku, a więc zaledwie pięć lat po założeniu, marka otrzymała prestiżową nagrodę w kategorii dla najlepszego producenta butów na świecie „World’s Best Footwear” przyznaną przez czasopismo Sportswear International. O Shoe Shi Bar wspomniał także w swojej książce pod tytułem „SKO” Gads Forlag.

Shoe Shi Bar – połączenie tradycyjnego rzemiosła z aktualną modą

Shoe Shi Bar to buty, które łączą w sobie znakomitą jakość wykonania, wynikającą z wykorzystania w procesie produkcji tradycyjnych technik rzemieślniczych z nowoczesnym oraz atrakcyjnym skandynawskim designem. Takiego obuwia nie znajdziesz w pierwszym lepszym sklepie z butami, ale możesz je szybko i wygodnie kupić w Footway. Wierzymy, że także Tobie spodoba się to, że buty Shoe Shi Bar możesz łatwo połączyć z różnymi stylizacjami, a przede wszystkim, że docenisz ich wysoką jakość oraz wytrzymałość. Nie zapominaj jednak o prostych czynnościach pielęgnacyjnych, dzięki którym zapewnisz swoim butom znakomitą kondycję przez wiele lat.

Buty Shoe Shi Bar w Footway

Footway to sklep, w którym każde zakupy są udane, a każde buty wyjątkowe. Marka Shoe Shi Bar to klasa sama w sobie, która nie potrzebuje rekomendacji, ani reklamy. Niemniej zachęcamy Cię gorąco do sprawdzenia jej oferty, gdyż zawsze zależy nam, aby nasi klienci wybierali obuwie o znakomitej jakości i nienagannym stylu. Wybierając markę Shoe Shi Bar mamy pewność, że nawet osoby o najbardziej wymagających oczekiwaniach i niezwykle wysmakowanych gustach, nie będą czuły się zawiedzione. To kolejna znakomita marka w naszym sklepie, reprezentująca prawdziwy skandynawski styl!

Sally
FEW LEFT
Tabby
FEW LEFT
Jennifer Brown
FEW LEFT
Hera navy
FEW LEFT
Jennifer Beige
FEW LEFT
Tabby Beige
FEW LEFT
Estee
FEW LEFT
Pointed P
FEW LEFT
Missey
FEW LEFT
Lopez Black
FEW LEFT
Pauline Lime
FEW LEFT
Regal Bordo
FEW LEFT
Regal Purple
FEW LEFT
Cherry Green
FEW LEFT
Tide Gold
FEW LEFT
Cuba Jungle
FEW LEFT
Cuba Green
FEW LEFT
Strona 1 z 1

liczba wyników 46
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK