Remonte Buty Online

24 liczba wyników

Buty Remonte – tradycja i nowoczesność

Marka Remonte kieruje swoją ofertę przede wszystkim do osób młodych, które cenią sobie nowoczesny design, wygodę i jakość. Firma powstała ponad sto lat temu w Niemczech, a na początku swojej działalności była zwykłym, małym zakładem szewskim. Od 2002 roku Remonte wchodzi w skład szwajcarskiej Grupy Rieker, światowego potentata obuwniczego.### Remonte chce być komfortowe

Wśród zalet produkowanego przez siebie obuwia firma Remonte na pierwszym miejscu wymienia komfort. Klient ma czuć się w butach Remonte jak w żadnych innych, a chodzenie ma być dla niego nieustającą przyjemnością. Firma stawia sobie za cel tworzenie butów, w których stopy się nie męczą. Dlatego buty tej firmy mają bardzo miękkie, przyjemne w użytkowaniu wkładki, które bez problemu można wymieniać na nowe. Wkładki mają właściwości amortyzujące, niwelują wszelkiego rodzaju mikro wstrząsy związane z szybkim chodzeniem czy bieganiem. Podeszwa w butach Remonte ma być wyjątkowo elastyczna i lekka, co również ułatwia chodzenie. Większość oferty Remonte to buty wykonane z naturalnych materiałów.Firma zapewnia, że przy produkcji obuwia stosuje dostępne na rynku innowacje technologiczne, które zwiększają amortyzację i wygodę.

Odpowiedzialność społeczna

Co ważne, firma Remonte bierze na siebie odpowiedzialność za warunki w jakich wytwarza obuwie oraz za materiały z jakich są produkowane. Niemiecki przemysł obuwniczy produkuje i sprzedaje swoje wyroby na całym świecie. Aby zagwarantować klientom, że buty Remonte produkowane są w warunkach zgodnych z międzynarodowymi standardami, przedstawiciele przemysłu obuwniczego przyjęli tak zwany „Kodeks Postępowania”. Kodeks zawiera zasady etyczne jakimi kierują się niemieccy producenci obuwia, a w tym firma Remonte, w swoich poczynaniach handlowych.

Kodeks Postępowania

W „Kodeksie Postępowania” przemysł obuwniczy zobowiązuje się między innymi do tego, by współpracować z fabrykami tylko w tych krajach, w których regulacje prawne dotyczące ochrony środowiska czy praw pracowników odpowiadają międzynarodowym standardom.Firmy, które podpisały Kodeks sprzeciwiają m.in. się niszczeniu środowiska, łamaniu praw człowieka, narażaniu zdrowia i bezpieczeństwa pracowników fabryk obuwniczych, molestowaniu w pracy. „Kodeks Postępowania” gwarantuje pracownikom fabryk obuwniczych wolność słowa, prawo do prywatności, prawo do wypoczynku (nie mogą pracować więcej niż 48 godzin tygodniowo). Klienci firmy mogli spać spokojnie, wierząc, że buty, w których chodzą są raczej wytworem fachowego kunsztu niż wyzysku.W ofercie firmy Remonte jest wszystko o czym tylko mogliby zamarzyć klienci: od lekkich damskich sandałów, po zimowe, ciepłe botki męskie.

Strona 1 z 1

liczba wyników 24
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK