Ruthie Davis Buty Online

4 liczba wyników

Ruthie Davis – Buty, które noszą prawdziwe gwiazdy

Wiele razy w swoim życiu wyobrażałaś sobie, co czują słynne amerykańskie gwiazdy, gdy wybierają się na zakupy w butach najbardziej znanych światowych projektantów? Nic straconego! Nawet jeśli nie masz milionów dolarów na koncie i nie mieszkasz w Hollywood lub w Nowym Jorku, dzięki zakupom w Footway możesz poczuć się jak prawdziwa celebrytka. W naszym sklepie znajdziesz wiele niezwykle prestiżowych marek producentów obuwia. Jedną z nich jest Ruthie Davis. Jej założycielka przed stworzeniem własnej marki przez wiele lat pracowała dla tak znanych firm jak Reebok, UGG Australia czy Tommy Hilfiger, zyskując niezwykle cenne doświadczenie.

Ruthie Davis – marka butów nie tylko dla możnych tego świata

Ruthie Davis to bardzo prestiżowa marka obuwia. Buty z jej logo można podziwiać na stopach tak znanych piosenkarek jak Beyoncé, Lady Gaga, Zendaya i Ariana Grande oraz supermodelek Joan Smalls, Naomi Campbell czy Kendall Jenner. Projekty Ruthie Davis wielokrotnie prezentowane były na słynnych pokazach mody w Londynie i Nowym Jorku. Z kolei sama założycielka marki udziela się jako ekspert w programach telewizyjnych emitowanych w stacjach Bravo, E!, Bloomberg, CNBC, Fox News, CBS News oraz NBC, a nawet na portalach internetowych, takich jak między innymi serwis Yahoo Finance.

Ruthie Davis – w jaki sposób dbać o tak buty tak prestiżowej marki?

Pamiętaj o tym, że bez względu na to czy kupujesz buty mało znanego producenta czy marki, która może pochwalić się ogromnym doświadczeniem, prestiżem oraz popularnością, nieodzowna jest regularna pielęgnacja obuwia przy użyciu odpowiednich preparatów. Aby nie uszkodzić materiału, z którego wykonany jest wybrany przez Ciebie model, zapoznaj się ze wskazówkami producenta dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji obuwia. Gdyby cokolwiek było dla Ciebie niezrozumiałe lub niejasne, nie wahaj się skorzystać z porady któregokolwiek z naszych konsultantów. Jesteśmy po to, aby pomagać Ci nie tylko w wyborze, ale także pielęgnacji zakupionych butów.

Buty Ruthie Davis online w Footway

Gdzie najczęściej kupujesz buty? Masz swój ulubiony butik w galerii handlowej, a może posiadasz całą listę sklepów, które odwiedzasz, gdy potrzebujesz zaopatrzyć się w nowe modele obuwia? Na szczęście żyjemy w szybko rozwijającym się świecie i obecnie nie musisz opuszczać swojego pokoju, aby zamówić buty producentów posiadających swoje siedziby w Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji oraz innych, nawet najodleglejszych zakątkach świata. Przekonaj się, że w Footway znajdziesz znakomite obuwie Ruthie Davis oraz inne ciekawe modele przeznaczone dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Odwiedzaj nas regularnie w poszukiwaniu obniżek cenowych oraz innych ciekawych promocji.

Strona 1 z 1

liczba wyników 4
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK