Superga Buty Online

94 liczba wyników

Buty Superga – sportowe obuwie na różne okazje

Spacer to jedna z najprzyjemniejszych form aktywnego spędzania wolnego czasu. Piękne widoki, grupka znajomych, z którymi można pogawędzić i kubek ulubionej kawy. Jest jednak coś, co popsuje nawet najprzyjemniejszą przechadzkę po najpiękniejszym parku – nieodpowiednie buty. Jeśli nasze obuwie jest zbyt małe, ściska nasze stopy lub funduje nam liczne otarcia, jedyne na czym będziemy w stanie skupić myśli to jak najszybszy powrót do domu. Idealną receptą na wszystkie te bolączki są wygodne buty w stylu sportowym, które z powodzeniem założymy również w nieco mniej oficjalnych sytuacjach. Jedną z marek, której oferta obfituje w takie modele obuwia jest Superga.

Buty Superga – zapewniają komfort od ponad stu lat

Włoska marka Superga nie zalicza się do nowicjuszy w branży obuwniczej. Ta ambitna firma została założona przez Waltera Martiny’ego w Turynie w 1911 roku. Podobnie jak w przypadku wielu innych europejskich przedsiębiorstw, I wojna światowa przerwała rozwój marki, gdyż Superga musiała zaprzestać swojej działalności. Na szczęście po zakończeniu działań wojennych firma powróciła do branży obuwniczej, a jej kolorowe i wygodne buty są obecnie znane w wielu odległych zakątkach świata.

Buty Superga – letni luz

W zasadzie każda osoba wybierająca się na urlop powinna zaopatrzyć się w parę butów Superga. To niesamowicie wygodne obuwie idealnie sprawdzi się w połączeniu z dowolnymi, letnimi stylizacjami. Jeśli szukasz czegoś neutralnego, polecamy modele w białym lub kremowym kolorze, do których z powodzeniem założysz spodnie w ulubionym kolorze oraz wybraną koszulę. Dla osób lubiących eksperymentować marka przygotowała buty o różnokolorowych wzorach.

Buty Superga – pielęgnacja

Znaczna część butów marki Superga to obuwie płócienne, którego pielęgnacja nie powinna sprawiać większych trudności. Do usuwania zabrudzeń najlepiej używać szmatki zwilżonej wodą z domieszką płynu do mycia naczyń. W przypadku trudniejszych do wywabienia plam, buty można wyprać w temperaturze 30 stopni.

Buty Superga online w Footway

Jeśli zakupy kojarzą Ci się z ogromną dawką stresu, czas odwiedzić Footway. Nasz sklep będzie balsamem na Twoje skołatane nerwy – rozpieścimy Cię różnorodną ofertą, nieskomplikowanym systemem składania zamówień oraz błyskawicznie realizowanymi wysyłkami!

NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
SUS002J20 Gold
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
NIEWIELE ZOSTAŁO
SUS0003C0 Pink
NIEWIELE ZOSTAŁO
Strona 1 z 2

liczba wyników 94
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK