Buty

44 liczba wyników

Buty Ulle - stopy też mają prawo do odpoczynku

Stopy to część ciała, której większość z nas używa na co dzień. Marsz, bieg, długi spacer to stały zestaw naszych codziennych czynności. Jeśli zależy nam na ładnych i zadbanych stopach, powinniśmy zainwestować w wygodne kapcie, które dostarczą stopom odrobinę wytchnienia. Czy jakość i trwałość mają dla Ciebie duże znaczenie? Jeśli tak, polecamy markę Ulle.

Buty Ulle - ciepłe i przytulne

Założenie ciepłych i wygodnych bamboszy to jedna z najprzyjemniejszych czynności rozpoczynających zimowy poranek. Miękkie kapcie ułatwią opuszczenie strefy komfortu w postaci ciepłego, wygodnego łóżka. Jedyne, czego jeszcze potrzeba w takiej sytuacji to kubek parującej kawy, poranna gazeta i zaśnieżony krajobraz za oknem.Niekwestionowaną zaletą marki Ulle jest jej ogromna dbałość o materiały wykorzystywane podczas produkcji kapci. Obuwie wypoczynkowe Ulle wykonane jest z wełny, która zapewnia ochronę przed zimnem nawet w najmroźniejszy, zimowy poranek. W przeciwieństwie do wyrobów wielu innych konkurencyjnych firm, kapcie marki Ulle wyposażone są w gumowe podeszwy antypoślizgowe. Dzięki temu nosząc je, unikniesz wielu wypadków w miejscu pracy i zaciszu domowym. Ponadto wełniany materiał i gumowa podeszwa oznaczają bardzo łatwą pielęgnację - do usunięcia zabrudzeń wystarczy szmatka zwilżona letnią wodą.

Buty Ulle - nie tylko do noszenia w zaciszu domowym

Kapcie możesz z powodzeniem nosić również w pracy. To wygodne obuwie uchroni Cię przed nadwrażliwością na stres i sprawi, że w pracy będziesz czuć się jak w domu. Jeśli nie masz pewności czy noszenie kapci w Twoim miejscu pracy nie jest uważane za faux pas, przyjrzyj się stopom znajomych. Ułatwi Ci to podjęcie decyzji związanej z wyborem odpowiedniego rodzaju obuwia.

Buty Ulle online w Footway

Kapcie, laczki, bambosze, klapki - ten wygodny rodzaj obuwia posiada wiele nazw. Jeśli szukasz miejsca, które zaskoczy Cię wyjątkowo różnorodną ofertą tego typu butów (i nie tylko), zapraszamy do Footway. Nasz system składania zamówień jest dziecinnie prosty, a wysyłki realizowane są w trybie ekspresowym, Wszystko to sprawia, że zakupy w Footway będą wiązały się z wyjątkowo pozytywnymi doświadczeniami.

OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
Margot
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
Chantal
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
SC-Ambra
OSTATNIE PARY
Carine
OSTATNIE PARY
Carine
OSTATNIE PARY
SC-Gemma
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
Półka z okazjami
Strona 1 z 1

liczba wyników 44
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK