23.06.2021: Nasze dostawy do domu są kontynuowane jak zwykle, 1-3 dni robocze ♡
Crocs
Crocs
Crocband Navy
158
(187 zł)
w tym VAT

Opis produktu

Dział:

Kategoria:

Kolor:

Niebieskie

Materiał zewnętrzny:

Syntetyczne

Podeszwa:

Syntetyczna

Marka:

Numer artykułu:

00624-03

Crocs


Kiedy spojrzysz na Crocsy, możesz odnieść wrażenie, że zostały specjalnie zaprojektowane jako buty do chodzenia po łódce. Ba, po raz pierwszy zaprezentowano je publicznie na targach Fort Lauderdale Boat Show na Florydzie. Ale klienci szybko zrozumieli, że nie potrzebujesz łodzi, aby doświadczyć korzyści płynących z noszenia Crocsów. I wtedy wszystko się zaczęło.

Crocband


Czy krokodyle mogą być miłe? Te w wersji Crocband na pewno. Jak wszystkie Crocsy są niezwykle lekkie, komfortowe i trwałe. To jednak ten model jest najczęściej wybieranym spośród wszystkich modeli dostępnych na rynku. Zresztą nie widzę w tym nic dziwnego. To idealny wybór na wakacje, do domu, na spacery z psem lub kotem. Niektórzy, szczególnie w upalne dni chodzą w nich także do pracy.

Navy


Niebieskie Crocsy to idealny wybór. Świetnie się prezentują niezależnie od pory dnia i od tego, co mamy w tej chwili na sobie. Znakomite nie tylko na rejs łódką, ale także na plażę i popołudniowe spacery.

Pielęgnacja


Crocband to buty lekkie, wodoodporne i łatwe do pielęgnacji. Do ich mycia używamy ciepłej wody z dodatkiem mydła. W odróżnieniu od prawdziwych krokodylów, nie mają ostrych krawędzi i wystających elementów, które mogłyby kogoś zranić. Wręcz przeciwnie. Są niezwykle miękkie i przyjemne w użytkowaniu.


Pokaż więcej

Pomóż innym podziel się swoją opinią

Nie ma jeszcze żadnych postów z twojego kraju. Bądź pierwszy!

liczba wyników 30346
Ta strona używa cookies .OK