01.08.2021: Nasze dostawy do domu są kontynuowane jak zwykle, 1-3 dni robocze ♡
Mohedatoffeln
Mohedatoffeln
Lina
108
(137 zł)
w tym VAT

Dane klienta

Mohedatoffeln są oceniane jako standardowe przez 2498 klientów

Mały

Normalni

Duży

Opis produktu

Dział:

Kategoria:

Kolor:

Czerwone

Materiał zewnętrzny:

Skóra

Podeszwa:

Gumowa

Wysokość obcasa:

6 cm

Marka:

Numer artykułu:

33521-00

Mohedatoffeln LinaWielu z nas zapewne zna te buty z domków letniskowych i mieszkań w całej Szwecji, w końcu są to tradycyjne chodaki. Ten model jest jednak bardziej nowoczesny. Jego obcas i podeszwa zostały wykonane z naturalnego i surowego drewna, a obłożynę zrobiono z prawdziwej skóry.

Naturalne materiałyChodaki były noszone od wielu, wielu lat i przez cały ten czas były coraz lepsze i ładniejsze. Ten model posiada podeszwę wyłożoną od spodu gumą. Skóra z początku może wydawać się twarda, lecz w miarę używania staje się bardziej miękka. Została poddana obróbce zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Obcas mierzy 6 cm.

Stylowe buty w pięknych kolorachTe chodaki pasują do wielu różnych stylizacji. Model Lina występuje w dwóch kolorach: czerwonym i białym. Wybierz ten, który bardziej do Ciebie pasuje. Jako że skóra jest naturalna, dopasowuje się do Twoich stóp w miarę chodzenia. Z czasem powstają na niej również piękne, naturalne marszczenia.

Porady dotyczące pielęgnacji skórzanego obuwiaPomimo tego, że nie są to typowe skórzane buty, należy dbać o nie dokładnie tak samo. W końcu znaczna ich część wykonana jest właśnie ze skóry. Używaj pasty do butów, aby nawilżyć skórę. Możesz też przetrzeć buty szczotką i wypolerować je, aby nadać im pięknego blasku.
Pokaż więcej

Pomóż innym podziel się swoją opinią

Nie ma jeszcze żadnych postów z twojego kraju. Bądź pierwszy!

liczba wyników 30346
Ta strona używa cookies .OK