31.05.2020: Nasze dostawy do domu są kontynuowane jak zwykle, 1-3 dni robocze ♡
Vans
Vans
U Old Skool Black/White
277
w tym VAT

Dane klienta

Vans są oceniane jako standardowe przez 7809 klientów

Mały

Normalni

Duży

Opis produktu

Marka:

Oddział:

Kategoria:

Kolor:

Czarne

Materiał zewnętrzny:

Zamsz, Materiałowe

Materiał wewnętrzny:

Tkanina

Podeszwa:

Gumowa

Detale:

Sznurowadła

Numer artykułu:

07428-00

Vans U Old Skool Czarne / BiałeOld Skool marki Vans mieszają marki California vibe, styl retro i nowoczesne trendy, aby stworzyć świetną parę butów.

Vans powstały w latach sześćdziesiątych w południowej Kalifornii, a odtąd marka bardziej lub mniej pojawiła się na świecie, dzięki modnym, sportowym butom. Dzięki Old Skool możesz prawie usłyszeć kołki do jazdy na deskorolce i odczuwać słońce Cali na betonie, a to jest rzeczywiście pierwsza para butów Van, które mają słynne pasmo branda pod podeszwami.

Klasyczne CzarneVans U Old Skool to klasycznee czarne buty z białym paskiem - ikonowe kolory Vans, które działają podobnie jak niektóre czarne chinos z ulubioną parą dżinsów. Dlaczego nie sparować ich z elegancką kurtką i dżinsami w stylu skinny otrzymując doskonałą kombinację stylu i wysokiej klasy mody?

Spotkanie zamszu z materiałemVans są znane z tego, że mieszają zamsz i inne tkaniny. To był wyraźny wybór przy tworzeniu Old Skool. Można łatwo wyczyścić zamsz kamieniem czyszczącym, jeśli tylko buty się zabrudzą. Jeśli masywna biała podeszwa nie wygląda czysto, można ją odświeżyć wilgotną ściereczką lub białą pastą do zębów.

Stałe podeszwyKiedy Vans po raz pierwszy zaczął projektować swoje buty, stworzył grube podeszwy, aby pomóc utrzymać się na deskorolce. Ale podeszwy te sprawiają również, że buty są niezwykle wygodne i wyglądają świetnie w stylu Old Skool.
Pokaż więcej

Pomóż innym podziel się swoją opinią

Nie ma jeszcze żadnych postów z twojego kraju. Bądź pierwszy!

Posty w innych językach

J
Jonathan L, Footway
Tłumaczyć
J
Jonathan Lindberg
Tłumaczyć
M
Moxxie
Tłumaczyć
Show more posts

liczba wyników 30392
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK